Порошенко: співпраця МВФ та України не припиниться

  11 Лютого, 2016 15:13
  Найближчим часом Україні необхідно ухвалити низку законопроектів із так званого "безвізового пакета".
  Фото: прес-служба президента

  Програма фінансування і програма співпраці України з Міжнародним валютним фондом – ключовим кредитором країни – не припинеться.

  Про це заявив президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку, інформує прес-служба глави держави.

  Зокрема, Порошенко зазначив, що ввечері 10 лютого мав телефону розмову з директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

  "Я хочу сказати нашим ворогам і опонентам – ті, хто сподівався, що програма фінансування і програма нашої співпраці з МВФ припинена – не дочекаєтесь. Навпаки – ми обговорили те, що треба прийняти найближчим часом", - заявив він.

  Як зазначив глава держави, серед кроків, які необхідно зробити Україні найближчим часом, – ухвалення низки законопроектів із "безвізового пакета" й виконання положень Меморандуму співпраці з Фондом.

  У зв’язку із цим президент звернувся до депутатів Верховної Ради, щоб наступного пленарного тижня вони проголосували законодавство про приватизацію, а також закони про безвізовий режим.

  Нагадаємо, раніше директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард заявила, що Фонд не зможе допомагати Україні, якщо вона не боротиметься з корупцією.

  Теги : МВФ транш Петро Порошенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів