Порошенко: Солі у нас вистачить на 2,5 тисячі років воєнного стану

  5 Грудня, 2018 13:31
  Глава держави запевнив, що під час воєнного стану економіка функціонує у звичному режимі.

  Президент України Петро Порошенко відзвітував, що запровадження воєнного стану в певних регіонах ніяк не вплинуло на функціонування економіки країни, а також заявив, що солі в Україні вистачить на 2,5 тисячі років такого стану.

  Про це він заявив під час Форуму місцевого самоврядування, передає 112.ua.

  За словами Порошенка, нікому не вдалося розгойдати валютний ринок, банківська сфера в порядку, немає ніяких дестабілізаційних факторів у банківській галузі, а кількість депозитів, за його даними, навіть зросла. Також він відзвітував про нормальну роботу транспорту.

  "Не зупиняється транспорт, хоча хтось закликав негайно розкуповувати всі квитки. І навіть заклик негайно купувати сіль і сірники... Ми просто продемонстрували з підприємством у Бахмуті величезну гору солі та запевнили наших північних сусідів "за порєбріком", що солі в нас вистачить на 2,5 тисячі років воєнного стану. Нехай не хвилюються. Немає комендантських годин, як дехто передрікав. Немає припинення діяльності медіа", – сказав глава держави.  Раніше низка російських ЗМІ, наприклад, канал "Росія1" публікував сюжети про брак солі в Україні через запровадження воєнного стану.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко заявив, що воєнний стан в Україні може бути скасовано в разі деескалації ситуації та звільнення захоплених Росією моряків і кораблів.

  Теги : воєнний стан Петро Порошенко економіка
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів