Порошенко схвалив заборону резидентам країни-агресора засновувати в Україні ЗМІ

  10 Вересня, 2015 17:20
  Також підписаний президентом закон зобов’язує всі телерадіокомпанії відкрито публікувати інформацію про своїх власників.

  Президент Петро Порошенко підписав закон, який зобов’язує телерадіокомпанії публікувати інформацію про своїх кінцевих власників, а також забороняє резидентам країни-агресора засновувати в Україні ЗМІ.

  Про це повідомляється на офіційному сайті президента.

  Нагадаємо, Закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики в сфері телебачення і радіомовлення" Рада ухвалила 3 вересня.

  Так, згідно закону, в Україні забороняється засновувати ЗМІ та брати участь в телерадіоорганізаціях резидентам держави-агресора та юр- і фізособам, зареєстрованим в офшорних зонах.

  Структура власності телерадіокомпанії визнається прозорою, якщо можна визначити всіх осіб, які прямо або опосередковано володіють компанією або мають значний вплив на управління компанією, а також визначити кінцевого бенефіціара компанії. Така інформація має бути розміщена на офіційному сайті компанії.

  Також телерадіокомпанії повинні щорічно подавати Нацраді з питань телебачення і радіомовлення інформацію про структуру власності. Якщо звіт буде поданий несвоєчасно або в ньому будуть недостовірні дані, Нацрада має право накласти на компанію штраф у розмірі 5% від суми ліцензійного збору.

  Теги : закон країна-агресор Петро Порошенко ЗМІ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів