Порошенко схвалив додаткові заходи щодо обороноздатності держави

  26 Травня, 2015 21:08
  Раніше РНБО визнала недостатньо ефективною роботу органів влади з нейтралізації загроз національній безпеці.

  Президент Петро Порошенко підписав указ, яким у дію введено рішення Ради національної безпеки та оборони "Про стан виконання рішень Ради національної безпеки і оборони України та додаткові заходи щодо забезпечення обороноздатності держави".

  Про це повідомляє прес-служба Президента.

  РНБО визнала недостатньо ефективною роботу органів влади з нейтралізації загроз національній безпеці. Тому Верховна Рада ухвалила додаткові заходи для виконання прийнятих рішень і забезпечення обороноздатності держави.

  Так, РНБО вирішила створити Міжвідомчу комісію з питань оборонно-промислового комплексу й запропонувати Главі держави затвердити її положення.

  Кабміну доручено вжити заходів для забезпечення додаткового фінансування заходів з ідентифікації тіл військовослужбовців і правоохоронців, які загинули в АТО; щодо утворення міжвідомчого координаційного центру соціально-трудової реабілітації учасників АТО.

  Уряд також має у місячний строк забезпечити координацію робіт з організації протезування та ортезування учасників АТО, збільшення розміру грошової допомоги на їх протезування, ортезування за кордоном.

  Також доручено забезпечити безумовне виконання державного оборонного замовлення на 2015 рік, фінансування заходів з розробки та закупівлі озброєння і військової техніки, проведення робіт з ремонту й постачання військової техніки Збройним Силам України та іншим військовим формуванням.

  Профільні відомства мають забезпечити у двотижневий строк створення автоматизованих баз даних обліку військовослужбовців, які постраждали в АТО, для використання таких баз даних Військово-цивільним координаційним штабом медичної допомоги.

  Міноборони, Генштаб ЗСУ, МВС, Головне управління Нацгвардії, СБУ повинні невідкладно вжити заходів для покращення координації та управління військами, забезпечення належного контролю за виконанням поставлених завдань і посилення військової дисципліни та правопорядку.

  Також при штабах АТО та штабах секторів антитерористичної операції для ремонту та обслуговування озброєння і військової техніки повинні бути присутні фахівці Укроборонпрому.

  Міноборони, Генштаб ЗСУ, МВС та СБУ мають організувати у місячний строк курсову підготовку військових із вищою освітою, з наступним присвоєнням їм первинних офіцерських військових звань, а також перепідготовку офіцерів запасу за найбільш дефіцитними спеціальностями.

  Теги : РНБО Петро Порошенко обороноздатність
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів