Порошенко: референдум у Нідерландах є атакою на єдність Європи

  7 Квiтня, 2016 09:25
  Глава держави переконаний, що його результати не зупинять євроінтеграцію України.

  Президент України Петро Порошенко вважає, що референдум у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС був спрямований проти єдності Європи та її цінностей.

  Так глава держави прокоментував попередні результати референдуму, згідно з якими більшість нідерландців проголосувала проти, інформує його прес-служба.

  "Справжня мета організаторів референдуму – це не є Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Це є атака на єдність Європи, атака на поширення європейських цінностей",  – сказав президент.

  Порошенко подякував нідерландцям, які віддали свої голоси за ратифікацію Угоди про асоціацію, а також усім, хто брав участь у популяризації України в Нідерландах.

  Він нагадав, що референдум має виключно консультативний характер й остаточне слово має сказати уряд, парламент та політикум Нідерландів.

  Глава держави також висловив переконання, що стратегічно референдум не стане перешкодою на шляху України до Європи.

  "Незважаючи на це, Україна продовжить втілювати в життя Угоду про асоціацію, забезпечить створення поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі з Євросоюзом, оскільки це – шлях до модернізації української держави і зміцнення її незалежності", – наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, за попередніми результатами референдуму в Нідерландах щодо асоціації України з ЄС, 38,1% учасників проголосували "за", 61,1% голосів – "проти".

  Теги : референдум Петро Порошенко нідерланди Угода про асоціацію з ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів