Порошенко займається податковими махінаціями на "5 каналі"

  2 Грудня, 2016 11:08
  Німецькі ЗМІ повідомляють, що журналісти "5 каналу" отримують "сірі зарплати".

  Журналісти "5 каналу", що належить Петру Порошенку, повідомляють про "сірі зарплати", які вони, нібито, отримують на паралельні банківські карти і "в конвертах" поряд зі своєю офіційною зарплатою.

  Про це, посилаючись на німецьке видання Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ), передає DW.

  Зазначається: 7 нинішніх і колишніх співробітників редакції "5 каналу" підтвердили FAZ, що вже кілька років отримують гроші за системою подвійної бухгалтерії на різні банківські картки – на одну картку приходить офіційна платня, сума якої часто дорівнює мінімальній зарплаті, прописаній в українському законодавстві, а на іншу – більш висока сума неофіційної платні, отримання якої не вимагає розписки.

  При цьому наголошується: за словами журналістів, раніше неофіційна зарплата виплачувалась готівкою.

  Разом з тим, підкреслюється: в Адміністрації президента у відповідь на запит FAZ – зокрема, чи відомо Порошенку про ймовірні "сірі доходи" на його телеканалі – заявили, що "коментар на цю тему може дати тільки "5 канал", прес-секретар якого телефоном підтвердила отримання запитань від FAZ, пообіцявши відповісти на них, проте так і не зробивши цього.

  Так само, як і головний редактор каналу, який не відповів німецьким журналістам ані по телефону, ані електронною поштою.

  Теги : Порошенко 5 канал
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів