Порошенко провів з Коломойським переговори щодо купівлі 1+1 – ЗМІ

  4 Вересня, 2016 10:58
  До ЗМІ потрапила інформація, що обмінним лотом у торгах між президентом та Коломойським щодо 1+1 виступає "Приватбанк".

  Петро Порошенко та Ігор Коломойський провели особисті переговори щодо подальшої долі Приватбанку та 50% олігархового пакету акцій телеканалу 1+1.

  Про це повідомляє DT.UA, зазначаючи, що за половину прав Коломойського на телеканал президент пропонує 250 млн доларів, "от лише висловлювані при цьому версії різняться кардинально – за однією з них, Коломойський нібито поступається половиною "Плюсів" в обмін на не-націоналізацію, а за іншою, навпаки – на націоналізацію "Приватбанку", але на вигідних для себе умовах".

  При цьому, підкреслюється: попри природне спростовування сторонами переговорного процесу, згідно з інформацією видання, "останній раунд відбувся на італійському острові Капрі особисто між гарантом і олігархом", щоправда, коли саме це відбулось, не уточнюється – "Нюансами схеми, нібито, займаються Олександр Грановський та Ігор Кононенко. Щодо підсумків – домовилися чи, навпаки, посварилися – різні джерела висувають протилежні версії. Причому обидві з них можуть бути вірними. Адже сторони переговорів – відомі господарі свого слова, тож як дати його, так і забрати кожна з них може легко".

  Нагадаємо, раніше Порошенко заявив, що Україні потрібні роки й десятки мільярдів гривень, аби здолати РФ.

  Теги : Коломойський Порошенко Приватбанк "1+1" Ігор Кононенко олександр грановський
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів