Порошенко проведе консультації з керівництвом Євросоюзу в Брюсселі

  14 Жовтня, 2016 20:50
  Президент та лідери інституцій ЄС обговорять ситуацію на Донбасі та в Криму, а також прогрес у впровадженні реформ.

  У Брюсселі 19 жовтня відбудуться політичні консультації високого рівня Україна-ЄС за участю президента України Петра Порошенка та керівництва Євросоюзу.

  Про це інформує прес-служба глави держави.

  Зокрема, Порошенко проведе консультації з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, главою Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером, президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцем та профільними членами Європейської комісії.

  Зустріч глави держави та лідерів інституцій ЄС буде присвячена ситуації на Донбасі та в Криму, стану виконання Мінських угод та перспективі санкційного режиму стосовно Росії.

  Також учасники зустрічі обговорять прогрес у впровадженні реформ, шляхи посилення підтримки з боку ЄС і скоординують подальші кроки щодо ратифікації Угоди про асоціацію та запровадження безвізового режиму для українців.

  Крім того, президент 20 жовтня візьме участь у розширеному саміті Європейської народної партії. Також він проведе двосторонні зустрічі з лідерами окремих держав-членів ЄС з метою координації позицій напередодні саміту Євросоюзу 20-21 жовтня у Брюсселі.

  Теги : реформи Донбас Мартін Шульц ЄС Петро Порошенко Дональд Туск Жан-Клод Юнкер
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів