Порошенко про звинувачення в корупції: Соломатіна бреше, а Онищенко – злочинець

  1 Жовтня, 2018 09:41
  Президент заперечує, що він та його адміністрація втручаються в роботу НАЗК і купують нардепів.

  Президент Петро Порошенко назвав неправдою звинувачення колишньої співробітниці Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Ганни Соломатіної про втручання влади в роботу цього антикорупційного органу.

  Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу CNN.

  Так, ведучий запитав у Порошенка про заяви Соломатіної у 2017 році з приводу того, що НАЗК фальсифікує результати перевірок електронних декларацій на догоду Адміністрації президента.

  "Це неправда, бо вони (НАЗК – ред.) цілковито незалежні. Це абсолютно підтверджено всіма. Агентство точно не перебуває під жодним впливом президента", – запевнив Порошенко у відповідь на запитання ведучого.

  Стосовно ж заяв депутата-втікача Олександра Онищенка про те, що Порошенко купував голоси нардепів, президент заявив: "Він – злочинець". При цьому глава держави додав, що Онищенко має приїхати в Україну, дати свідчення в суді й відповісти за свій злочин.

  Крім того, Порошенко стверджує, що в Україні створено незалежну антикорупційну інфраструктуру, але він поки що "незадоволений" результатами її роботи.

  "Я б хотів, щоб більше корупціонерів сиділо у в’язниці, але всі вірять, що вона є незалежною... Я не задоволений, але я можу точно сказати, що ситуація зараз значно краща, ніж 2, 3 або 4 роки тому", – сказав Порошенко.

  Раніше повідомлялося, що президент Петро Порошенко в ефірі телеканалу CNN подякував президенту Росії Володимиру Путіну за те, що той зробив Україну європейською.

  Теги : корупція Порошенко Петро Порошенко НАЗК олександр онищенко Соломатіна
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів