Порошенко про звільнення Савченко: зроблю все, щоб це сталося у травні

  23 Травня, 2016 21:13
  Президент зазначив, що главі СБУ вже дано доручення щодо технічного виконання всіх необхідних юридичних обставин цього процесу.

  Президент України Петро Порошенко заявляє, що для повернення незаконно засудженої в Росії народного депутата Надії Савченко докладаються значні зусилля.

  Про це він сказав у Туреччині, де перебуває з робочим візитом, відповідаючи на запитання про можливий обмін українки на засуджених російських ГРУшників.

  "Ми зробимо все можливе для того, щоб Надія якнайшвидше повернулась додому. Зроблю все можливе, щоб у цьому місяці повернути її додому", - цитує президента його прес-служба.

  Глава держави наголосив, що готовий використати будь-які свої конституційні повноваження, аби повернути Савченко до України.

  За словами Порошенка, під час сьогоднішніх його перемовин значна частина уваги була присвячена саме питанню звільнення Надії Савченко.

  Президент зауважив, що главі Служби безпеки України Василю Грицаку вже дано доручення щодо технічного виконання всіх необхідних юридичних обставин щодо цього процесу.

  Теги : Надія Савченко Петро Порошенко євген єрофеєв олександр александров ГРУ РФ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів