Порошенко про Росію: "є така баба Яга, яка проти"

  29 Серпня, 2015 14:30
  Високопосадовець назвав Росію найголовнішим противником децентралізації та змін до Конституції України.

  Президент Петро Порошенко під час зустрічі з представниками територіальних громад щодо децентралізації не стримувався у висловлюваннях. 

  Зокрема, як й деться в ефірі телеканалу Еспресо.TV гарант заявив, що "78 відсотків народу України ... за децентралізацію влади. Але є така баба Яга, яка проти. Хто перший проти наших змін до Конституції? Росія. Вона хоче, аби ми в неї питали дозволу, як нам робити нову Конституцію. Вибачте, я як Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних сил України, гарант Конституції ніколи не дозволю, щоб Конституція писалася ззовні, і питати буду лише в українського народу".

  Також Порошенко наголосив, що є ще декілька місцевих політичних діячів, які з величезною лупою намагаються знайти в Конституції те, чого там немає.

  "Серед критиків змін до Конституції - ті, хто хоче сподобатися виборцям ура-патріотизмом. Щоправда, в чергах до військкоматів їх немає", - наголосив він.

  Нагадаємо, 31 серпня Верховна Рада збереться на позачергове засідання для розгляду проекту президентського закону щодо децентралізації.

  Теги : Росія Порошенко децентралізація баба Яга
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів