Порошенко призначив т.в.о. глави СБУ Василя Грицака

  18 Червня, 2015 20:30
  Як і передбачалось, керівником Служби безпеки України президент призначив першого заступника Наливайченка.
  Фото: прес-служба Порошенка

  Указ Президента України про тимчасове виконання обов`язків глави Служби безпеки України Василем Грицаком (який був першим заступником Наливайченка) оприлюднений на сайті Порошенка.

  Також президент уже представив нового тимчасового очільника керівному складу Служби безпеки України, інформує прес-служба глави держави.

  Як зазначається, Порошенко незадоволений роботою СБУ у боротьбі з корупцією і контрабандою, тому сподівається, що нове керівництво впорається з цими проблемами краще. Крім того, президент розкритикував роботу служби щодо забезпечення режиму перетину лінії зіткнення в зоні АТО, відзначивши, що корупція в цій сфері процвітає.

  Василя Грицака Порошенко описав як "загартованого, обстріляного, перевіреного та досвідченого", адже той в останній рік керував Антитерористичним центром при СБУ, а також створював Об'єднаний штаб Центрального управління Служби в зоні проведення АТО.

  Президент додав, що Грицак ще має переконати у своїх здібностях народних депутатів, тому що рішення про призначення голови СБУ затверджує Верховна Рада.

  Нагадаємо, парламент сьогодні звільнив екс-голову СБУ Валентина Наливайченка, підтримавши відповідний проект постанови Президента України. 

  Теги : СБУ Валентин Наливайченко Петро Порошенко василь грицак
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів