Порошенко повністю втратив довіру в Європі – джерело в ЄС

  7 Грудня, 2017 10:01
  Держави-члени ЄС поділилися на дві групи щодо України, що пов'язано зі втратою довіри до керівництва країни.

  Чинна влада в Україні повністю втратила підтримку та довіру в державах-членах Європейського Союзу.

  Про це пише "Апостроф".

  За інформацією джерела в європейських дипломатичних кругах, ЄС поділився на дві групи щодо України, що пов'язано зі втратою довіри до керівництва країни.

  "Порошенку вже ніхто не вірить з партнерів у Євросоюзі", – підкреслює джерело.

  Перша група країн, в яку входить Франція, Німеччина, Іспанія, Італія, вважає, що Україна йде по шляху згортання реформ. Через це зазначені країни вважають, що ЄС має припинити підтримку України.

  Також є такі держави-члени ЄС, як Польща, Литва, Швеція, які входять в другу групу. Їх позиція полягає в тому, що необхідно продовжувати спаринг з Росією і для цього потрібно активізуватись на східному напрямку, незважаючи на тривожні тенденції в Україні.

  Водночас в Європі, за словами джерела, очікують результатів переговорів Росії та США по Україні. Якщо вони виявляться безрезультатними, то в ЄС нічого не будуть ініціювати по відношенню до України.

  Нагадаємо, польський журналіст Веслав Романовскі вважає, що спроба арешту керівника "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі є безпорадною акцією людей президента Петра Порошенко, який намагається усунути свого колишнього друга від української політичної гри.

  Теги : ЄС Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів