Порошенко повинен йти у відставку, а не на другий термін – нардепи

  13 Березня, 2018 16:55
  У "Самопомочі", зокрема, вважають, що чинний президент тягне Україну назад.

  Низка народних депутатів вважає, чинний президент Петро Порошенко повинен йти у відставку й аж ніяк не обиратися на другий термін.

  Думки депутатів Верховної Ради з приводу можливого другого президентського терміну Порошенка вислухав кореспондент UA1.

  Так, позафракційний нардеп Сергій Тарута констатував, що Порошенко вже готується до виборів, а його оточення наполягає на тому, що він найбільш ймовірний кандидат. Депутат переконаний, що, якщо Порошенко стане президентом удруге – "Україні буде кінець".

  "Постійно вносяться проекти закону, які ще більше узурпують його владу… Йому зараз необхідні всі інструменти, якими він буде маніпулювати, тиснути на бізнес, на політиків, щоб здобути перемогу в другому турі. Але я вважаю, що він не гідний взагалі брати участь у другому турі, тому що Порошенко – це біда українського народу", – заявив депутат.  Тарута навів приклад Словаччини, де після вбивства журналіста-розслідувача громадяни вийшли на мітинг, вимагаючи перевиборів й повного перезавантаження влади. В Україні ж, вважає нардеп, гине велика кількість людей і суспільство не чинить опору насильству, яке відбувається з боку влади, оскільки люди не певні, що можуть реально змінити ситуацію.

  Своєю чергою нардеп від "Опозиційного блоку" Вадим Новинський зазначив, що чинний президент не виконав жодну із найбільш важливих обіцянок, які давав перед тим, як обиратися на перший термін, зокрема, щодо швидкого завершення війни. Тому, за словами депутата, Порошенко не має ніякого морального права йти на другий термін.

  "Я вважаю, що головне зло України – це президент Порошенко. Чим швидше він піде у відставку, тим краще для країни. Я вже не кажу про другий термін", – додав нардеп.

  Однак, за словами Новинського, президент робитиме все, щоб переобратися на другий термін. Саме тому, певен депутат, Порошенко не завершує війну, бо знає, що на тій території Донбасу, котра нині непідконтрольна Україні, ніхто за нього не голосуватиме.

  Нардеп від "Самопомочі" Роман Семенуха ж вважає, що Україна заслуговує на кращого президента, який буде відновлюватиме її суб’єктність у міжнародних відносинах і впроваджувати справжні реформи й рухати Україну вперед. "На сьогодні, на превеликий жаль, Петро Порошенко тягне Україну назад", – резюмував політик.

  Теги : Порошенко сергій тарута Петро Порошенко Самопоміч вадим новинський президентські вибори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів