Порошенко пообіцяв, що судові зміни до Конституції обговорять у суспільстві

  4 Вересня, 2015 17:15
  Ще треба "достатньо часу" для інформування суспільства і обговорення конституційних змін щодо судової реформи.
  Фото: president.gov.ua

  Проект змін до Конституції України в частині проведення судової реформи буде запропонований до обговорення в суспільстві.

  Про це заявив президент Петро Порошенко під час засідання Конституційної комісії.

  За його словами, після рішення Конституційної комісії він запропонує ретельне обговорення цього рішення перед його підписанням і спрямуванням до Верховної Ради. Порошенко зазначив, що треба "достатньо часу" для інформування суспільства і обговорення конституційних змін щодо судової реформи.

  Він попросив Конституційну комісію направити проект змін у Конституцію до Венеціанської комісії, щоб його оцінили європейські фахівці з огляду на адаптацію українського законодавства до європейського.

  Президент вважає, що "український народ чекає від цих змін до Конституції абсолютно оновленої судової гілки влади".

  Порошенко подякував Конституційній комісії за підготовку важливого законопроекту, хоча зізнався, що сам його ще не читав. Він сказав, що ще буде мати можливість висловити свою точку зору.

  Нагадаємо, сьогодні Конституційна комісія підтримала законопроект про внесення змін до Конституції щодо судової реформи. Не було жодного голосу проти, а 5 членів комісії утрималися, серед них – нардеп від "Самопомочі" Оксана Сироїд.
  Теги : Конституційна комісія Петро Порошенко зміни до конституції судова реформа
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів