Порошенко: Поліцейська місія ОБСЄ на Донбасі може з'явитись до кінця 2016 року

  3 Червня, 2016 16:11
  Президент анонсував введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас до кінця поточного року.

  Петро Порошенко заявив, що введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас може бути здійсненим до кінця 2016 року.

  "Півроку тому, коли поставлено це питання (введення поліцейської місії ОБСЄ на Донбас – ред.), воно відкидалось. Сьогодні ж, не лише в нормандському форматі прийняте рішення, а навіть в самому ОБСЄ почалась така дискусія. Що дає підстави стверджувати, що, можливо, цей процес буде завершений 2016 року", - йдеться в заяві.

  Крім того, президент вкотре наголосив: "Логіка Мінських угод передбачає, що спочатку має бути виконано безпековий компонент. І лиш за тим вступає в дію політичний компонент. Безпековий компонент – це встановлення на лінії зіткнення постійно діючих спостережних пунктів, що гарантують виконання умови про безпеку".

  Разом з тим, він зазначив: "Також мають бути встановлені пости міжнародних сил в місцях зберігання зброї на неконтрольованій Україною ділянці україно-російського кордону".

  Водночас глава держави наголосив: "Обговорюється концепція виборчого законодавства на Донбасі. Воно буде українським. А нісенітниця, розповсюджувана українськими політиками – витягнута з повітря".

  Теги : Порошенко ОБСЄ мінські домовленості вибори в донбасі
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів