Порошенко погрожує олігархам

  4 Червня, 2015 12:23
  Президент рішуче заявив, що "зірки Forbes" більше не будуть запалюватись з непрозорих схем та махінацій з державними дотаціями.

  Петро Порошенко під час виступу у Верховній Раді зробив знакову заяву щодо українських олігархів.

  Президент назвав головні закони, які постали на шляху олігархів. "Це закон про 50+1% акцій, закон про ринок газу, це рішення ради РНБО про ринок електроенергії і вугілля", - нагадав він.

  Далі він натякнув на деяких з олігархів, які мають інтереси у різних економічних сферах. "Із непрозорого газового чаду більше не запалюватимуться зірки рейтингу Forbes. І вугільними дотаціями з бюджету ми більше не будемо годувати вугільно-металургійних баронів", - заявив президент.

  Порошенко відзначив, що зустрічає опір володарів великих статків. "Що я отримую у відповідь на таку політику? Брязкіт зброї приватних армій. Замаскованих під шахтарів "тітушок". Провокування віялових відключень, закриття заводів, чорний піар", - сказав він.

  Він також запропонував обмежити частку монополістів на деяких ринках до 30-50% та "залишити монополістам вибір: або коритися державі, або продавати частку бізнесу".

  Він додав, що буде діяти так само, як президент США Ф. Рузвельт в 1930-х роках боровся проти картельних змов.

  Теги : Петро Порошенко олігархи
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів