Порошенко подав зміни до Конституції, зокрема щодо військових баз РФ у Криму

  3 Вересня, 2018 14:53
  Законопроект передбачає внесення змін до статей 85, 102, 116 та преамбули Основного Закону.

  Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді закріпити в Конституції прагнення країни до членства у ЄС та НАТО, а також виключити можливість оренди іноземною державою військових баз на території України.

  Про це на засіданні погоджувальної ради повідомила представник президента в парламенті Ірина Луценко, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Сьогодні президентом України зареєстровано зміни до Конституції щодо закріплення європейського та євроатлантичного напрямків розвитку України", – сказала вона.

  За словами Луценко, законопроект передбачає внесення змін до статей 85, 102, 116 та преамбули Конституції.

  "Пропонується також виключити норму, яка передбачає використання існуючих військових баз на території України для тимчасового перебування іноземних військових формувань на умовах оренди відповідно до міжнародних договорів", – додала вона, пояснивши, що мається на увазі перебування Чорноморського флоту Росії на території окупованого Криму.

  Нагадаємо, раніше президент Петро Порошенко на п’ятий рік агресії доручив Міністерству закордонних справ України готуватися до розриву договору про дружбу з Росією.

  Теги : Крим Конституція РФ НАТО ЄС Петро Порошенко зміни до конституції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів