Порошенко планує створити закритий корупційний клас чиновників – експерт

  27 Березня, 2017 11:19
  Зобов’язання працівників громадських організацій подавати е-декларації мало лише відволікти увагу від справжніх махінацій.

  У законопроекті про внесення змін до закону "Про запобігання корупції" було створено багато нових корупційних ризиків.

  Про це написала голова Ради громадських організацій "Громадський люстраційний комітет" Олександра Дрік на сторінках "Української правди".

  За її словами, у текст законопроекту "під шумок" повернулися старі корупційні дірки та ще й додалися нові.

  Згідно з законопроектом, за ініціативою президента України Петра Порошенка планується вивести з-під дії закону величезну кількість людей через внесення змін до закону. За цією групою людей припиняється контроль за обмеженням щодо використання службових повноважень чи свого становища, одержання подарунків, неправомірної вигоди, сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, спільної роботи близьких осіб, конфлікту інтересів, утримання від виконання незаконних рішень чи доручень.

  Тобто у законопроект, який був створений з метою відтермінування подання електронних декларацій тим, хто перебуває у зоні АТО, внесли ряд поправок, які жодним не стосуються військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції.

  Дрік закликали президента ветувати законопроект та внести у нього зміни, які були запропоновані робочою групою, яка його розробила.

  Нагадаємо, Верховна Рада зобов'язала керівництво антикорупційних громадських організацій подавати е-декларації.

  Теги : корупція законопроект Петро Порошенко е-декларації Олександра Дрік
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів