Порошенко підписав важливі документи, стосовно інформаційної та військової сфер

  26 Грудня, 2015 18:52
  Президент підписав закон про роздержавлення державних і комунальних друкованих ЗМІ та документи, що дозволяють допуск іноземних збройних сил на територію України для проведення спільних навчань.
  Фото з відкритих джерел

  З 1 січня 2016 року, в Україні розпочнеться перший етап реформування (роздержавлення) державних і комунальних друкованих ЗМІ.

  Відповідний закон із другої спроби підписав Президент України Петро Порошенко.

  Згідно з законом, роздержавлення відбуватиметься у два етапи.

  Перший – протягом 2016 року: редакції матимуть пріоритетне право протягом найближчих трьох місяців самостійно визначитися із шляхом свого роздержавлення.

  Другий - протягом 2017-2018 років, коли вже відповідні органи  вирішуватимуть долю тих видань, які самостійно не визначилися із способом роздержавлення.

  Водночас, роздержавленим друкованим ЗМІ на умовах 15-річної оренди залишать комунальні чи державні приміщення,  в яких вони перебувають наразі, встановивши оплату за пільговими розцінками, як бюджетним установам.

  Також закон передбачає надання реформованим газетам і журналам адресної фінансової допомоги, пріоритетного права на укладення договорів про висвітлення діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

  Крім того, Президент сьогодні підписав указ, яким затвердив План проведення багатонаціональних військових навчань у 2016 році, а також закон "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2016 році для участі у багатонаціональних навчаннях".

  Документи передбачають проведення на території України багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних сил України та допуску підрозділів збройних сил інших держав для участі у цьому заході. Крім того, українські військові братимуть участь у подібних навчанням за кордоном.

  Зазначається, що за допуск та виведення військ інших держав, безпеку громадян відповідатиме Кабмін та Міноборони.

  Для фінансування навчань українських  військових будуть виділені кошти з держбюджету.

  Теги : Міноборони ЗСУ указ військові навчання іноземні війська Порошенко держбюджет фінансування пільги ЗМІ закони оренда Кабмін роздержавлення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів