Порошенко піариться на забороні подвійного громадянства – політолог

  14 Березня, 2017 14:27
  Українським політикам нереально заборонити подвійне громадянство.

  Ініціатива президента України Петра Порошенка про позбавлення українського громадянства осіб із подвійним громадянством покликана відволікти суспільство від реальних проблем.  

  Про це повідомив політолог Віктор Небоженко в ексклюзивному коментарі виданню "Гордон".

  "Заборонити подвійне громадянство, особливо українським політикам, нереально. І Порошенко це прекрасно знає. Це якраз його піарівські таланти. Він сміливо штурмує вершини, які ніякими вершинами насправді і не є", – пояснив Небоженко.

  За його словами, Порошенко вважає, що ідея щодо позбавлення подвійного громадянства повинна відвернути увагу суспільства від реальних проблем. На думку Небоженка, президенту більше не вдасться маніпулювати суспільною думкою.

  Політолог зазначив, що корумпована українська еліта не сприймає серйозно ініціативи президента.

  "Найголовніше – йде війна, а е-декларанти, які накопичили величезні кошти, залишаються на своїх місцях. Ось від цього нас намагаються відволікти. Якби Порошенко, наприклад, сказав, що ці е-декларанти зі своїми мільйонами і тоннами золота віддали б десятину на потреби української армії, вони б відірвали йому голову, ноги та руки", – підкреслив політолог. 

  13 березня Верховна Рада зареєструвала законопроект президента Петра Порошенка про подвійне громадянство, визначений главою держави як невідкладний.

  Нагадаємо, екс-керівник Одеської митниці Юлія Марушевська звинуватила Президента України Петра Порошенка у провалі реформування митниці в Україні.

  Теги : громадянство Петро Порошенко віктор небоженко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів