Порошенко перераховує президентську зарплату своєму ж благодійному фонду

  7 Березня, 2019 10:49
  У глави держави не зізнавалися, якій доброчинній організації віддає свій заробіток президент.

  Президент України Петро Порошенко всю свою заробітну платню на посаді глави держави з 2014 року віддає своїй же доброчинній організації "Благодійний фонд Порошенка".

  Про це передають Українські Новини з посиланням на дані порталу використання публічних коштів.

  Так, Державне управління справами стверджує, що згідно із заявою Порошенка його зарплата від часу вступу на посаду президента перераховується на благодійні цілі.

  Зокрема, у 2018 і 2017 роках президент віддав на благодійність по 270,5 тис. гривень зарплати, у 2016 році – 295 тис. гривень, а в 2014-2015 роках – близько 100 тис. гривень.

  Однак відповідати на запитання, яким саме особам або організаціям перераховувалася зарплата Порошенка, Держуправління справами відмовляється.

  Водночас, згідно із порталом Міністерства фінансів E-data, на якому можна простежити дані про використання публічних коштів з вересня 2015 року, зарплата президента щомісяця перераховується "Благодійному фонду Порошенка".

  Таким чином, усього за час президентства Порошенко повинен був перерахувати власному благодійному фонду близько 1 млн гривень своєї зарплати.

  При цьому заступник глави Адміністрації президента Олексій Філатов, який також віддає всю свою зарплату на доброчинність, перераховує її благодійному фонду "Таблеточки", що надає допомогу онкохворим дітям. Цьому ж фонду також перерахував свою зарплату колишній глава Адміністрації Борис Ложкін.

  Нагадаємо, у виборчому штабі президента Петра Порошенка заявили, що за п’ять років перебування на посаді глава держави віддав на благодійні пожертви 1,2 млрд гривень.

  Теги : Порошенко зарплата Петро Порошенко благодійність Благодійний фонд «Таблеточки»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів