Порошенко озвучив функції майбутньої поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі

  28 Травня, 2016 17:55
  Президент заявив, що розміщення поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі унеможливить прибуття до регіону нових підрозділів російських військ.

  Під час заходів з нагоди Дня прикордонника України Петро Порошенко заявив, що розміщення збройної поліцейської міжнародної місії ОБСЄ на Донбасі унеможливить прибуття нових підрозділів російських військ, озброєння та поставок амуніції до регіону з РФ.

  "Поліцейська місія ОБСЄ стане на лінії зіткнення, візьме під охорону до виведення в Російську Федерацію склади з відведеним зброєю і поставить на всіх пунктах пропуску свої постійно діючі патрулі - для того, щоб унеможливити прибуття нових підрозділів російських військ, поставки амуніції, озброєння, повернення бойовиків-найманців", - йдеться в заяві.

  Крім того, президент передав прикордонним підрозділам близько 100 одиниць техніки на понад 38 млн гривень: мобільні радіаційні комплекси для контроля за переміщенням радіоактивних матеріалів, мікроавтобуси "Фольксваген Транспортер", патрульні автомобілі "Фольксваген Амарок", квадроцикли і мотоцикли для інспекторів прикордонної служби.

  Нагадаємо, раніше в БПП заявили, що поліцейська місія ОБСЄ на Донбасі не буде ефективною.

  Теги : АТО Росія Порошенко ОБСЄ військова техніка
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів