Порошенко отримає від Ахметова "відкат" за "Роттердам+" – Лещенко

  8 Жовтня, 2018 08:33
  "Чайові" за схему "Роттердам+" будуть легалізовані шляхом придбання президентом боргових зобов’язань, які погашатиме Ахметов.

  Президент Петро Порошенко здійснив оборудку, аби легалізувати величезний "відкат" за схему "Роттердам+", завдяки якій Рінат Ахметов збагатився на десятки мільярдів гривень.

  Про це у своєму відеоблозі "Чесна політика" розповів народний депутат Сергій Лещенко.

  За його словами, наближення виборів змушує Аметова прискорити розрахунки з Порошенком, тобто сплатити так звані "чайові" за "Роттердам+".

  "Ці "чайові" тепер мають бути легалізовані. І тому нещодавно на очах всієї держави відбулася схема, яка виглядає як типова схема легалізувати величезний "відкат". Йдеться про придбання інвестиційними банкірами Порошенка боргових зобов’язань з величезним дисконтом, які тепер будуть погашатися Ахметовим", – зазначив Лещенко.  Борги "Донецьксталі", продовжив нардеп, з величезною знижкою скупив Макар Пасенюк, який вважається негласним казначеєм усіх схем Порошенка. Він, зокрема, накопичив боргів "Донецьксталі", скуплених з величезними знижками, на 7,5 млрд гривень.

  І, зауважив Лещенко, Ахметов, який не звик розкидатися грошима на вітер, погодився погасити Пасенюку всі борги за номіналом, тобто 100% заборгованості.

  "Ахметов погодився погасити стовідсоткову вартість зобов’язань, що викликає підозру в змові. Але не між Ахметовим і Пасенюком – той надто дрібна фігура. Очевидно, що погашати мільярди гривень Ахметов буде Порошенку, який просто доручив Пасенюку бути інструментом отримання грошей", – підсумував депутат.

  Нагадаємо, нещодавно директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що формула "Роттердам+" була застосована безпідставно, а збитки від неї становлять 15 млрд гривень.

  Теги : Порошенко Рінат Ахметов сергій лещенко Петро Порошенко Роттердам+
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів