Порошенко окреслив цілі України у Раді безпеки ООН

  15 Жовтня, 2015 20:35
  Значну увагу Україна приділятиме реформуванню Ради Безпеки ООН та протидії зловживанню правом вето її постійними членами.
  Фото: прес-служба президента

  Членство в Радбезі ООН дає Україні нові можливості для відстоювання суверенітету і територіальної цілісності, але й накладає на неї додаткову відповідальність за підтримання миру та стабільності у цілому світі.

  Про це президент України Петро Порошенко заявив у зверненні з нагоди обрання України непостійним членом Радбезу ООН.

  Ключовою місією членства України в Радбезі, за словами глави держави, буде рішуче відстоювання цілей і принципів статуту ООН, розроблених за провідної ролі України ще 70 років тому.

  Крім того, Україна має намір боротися зі зловживанням правом вето постійними членами Ради Безпеки ООН, один з яких став агресором проти України.

  Серед інших пріоритетів президент назвав: реформування Ради Безпеки ООН, удосконалення миротворчої діяльності, боротьбу з тероризмом та надання справжніх гарантій безпеки країнам, які добровільно позбулися ядерної зброї.

  Як повідомлялося, сьогодні Україну обрано непостійним членом Ради безпеки ООН. За це проголосувало 177 країн із 193 членів Генасамблеї ООН.

  Теги : Петро Порошенко Рада безпеки ООН членство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів