Порошенко не критикуватиме Вакарчука і Зеленського – ЗМІ

  18 Червня, 2019 11:16
  У Порошенка регулярно проводять фокус-групи і тепер розуміють, що критикувати опонентів – неефективно.

  Під час передвиборчої кампанії у Раду партія екс-президента Петра Порошенка "Європейська солідарність" не критикуватиме нового главу держави Володимира Зеленського, це стосується і лідера "Голосу" Святослава Вакарчука.

  Про це інформує Українська правда з посиланнями на джерела в оточенні Порошенка.

  Зазначається, що такий підхід був вигаданий після низки проведених фокус-груп.

  Як з’ясували штабісти, прихильники Порошенка не хочуть, аби він критикував Зеленського. Водночас електорат сподівається, що він допомагатиме новому президенту і в тяжкі хвилини "підставлятиме плече".

  "Ми опинилися заручниками наших прихильників. Ми не можемо критикувати Зеленського, тому що електорат цього не сприймає. Якщо ми почнемо його грубо "макати", це може обернутися втратою довіри частини виборців", – кажуть у штабі.

  На сьогодні стратегія партії "ЄС" зводиться до донесення трьох тез – треба нагадати про "безвіз, закон про мову і томос", не дати проросійським силам реваншу, боротися за вступ до ЄС і НАТО.

  Крім того, у штабі Порошенка кажуть, що уникнуть критики і в адресу Вакарчука, до якого нині перетікають потенційні голоси з електорату "ЄС".

  "Критикувати Вакарчука теж небезпечно, тому що налаштуємо його виборців проти себе замість того, щоб взяти їх під себе, коли він "здуватиметься". Тож, поки що ми не чіпаємо Вакарчука взагалі – нехай сам себе топить, нехай більше ходить на ефіри і говорить більше дурні. Ми постоїмо збоку", – пояснив співрозмовник.

  Нагадаємо, нардеп від "Опозиційного блоку" Сергій Ківалов піде на дочасні парламентські вибори від 135-го мажоритарного округу в Одесі.

  Теги : Порошенко Святослав Вакарчук парламентські вибори Володимир Зеленський Європейська солідарність
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів