Порошенко назвав ганебним інцидент з Аваковим та Саакашвілі

  15 Грудня, 2015 21:05
  За словами президента, боротьба з корупцією – це не галузь шоу-бізнесу, а держслужбовці та нардепи не повинні брати участь у подібних "виставах".
  Фото: прес-служба президента

  У Національній раді реформ недопустимі груба лайка та образи, особливо ті, які мають ксенофобський підтекст, зачіпають національну гідність людини, ставлять під сумнів її український патріотизм і пропонують комусь "забратися з України геть".

  Так президент України Петро Порошенко прокоментував інцидент, який стався у понеділок на Нацраді реформ, назвавши його ганебним, цитує главу держави його прес-служба.

  За словами президента, дискусія на цьому майданчику часто виходить гострою й гарячою, оскільки тут стикаються різні точки зору, продукуються ідеї й народжуються реформи.

  Порошенко зазначив, що саме він запросив до України міжнародну команду реформаторів,  яка "вже встигла стати справді українською не лише за наданими їм паспортами, але й за духом". І про це своє рішення президент абсолютно не шкодує.   

  "З іншого боку, боротьба з корупцією – це не галузь шоу-бізнесу. Я хотів би, щоб ані державні службовці, ані народні депутати не брали участі у подібних "виставах", - заявив глава держави.

  На його думку, більш переконливо виглядатиме не той, хто говоритиме красивіше, а той, хто свою доказову базу подасть до Національного антикорупційного бюро.

  "Настав час від антикорупційних шоу переходити до антикорупційних справ", - наголосив Порошенко.

  Нагадаємо, під час конфлікту на Нацраді реформ у понеділок міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та прем’єр-міністр Арсеній Яценюк зажадали від глави Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі, щоб він "забрався з України".

  Теги : Саакашвілі Арсен Аваков Петро Порошенко Нацрада реформ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів