Порошенко наклав вето на закон про дострокове звільнення довічно засуджених

  19 Грудня, 2015 20:41
  Президент переконаний, що у вищевказаному законі порушені принципи відповідності покарання вчиненому злочину.
  Фото з відкритих джерел

  Президент України Петро Порошенко ветував і запропонував нардепам відхилити закон, який передбачає застосування в ряді випадків дострокового звільнення до довічно засуджених, аргументувавши своє рішення тим, що в законі порушені принципи відповідності покарання вчиненому злочину.

  Про це повідомляється на сайті Верховної Ради України.

  Як відомо, 18 грудня, Президент повернув до парламенту зі своїми пропозиціями прийнятий Радою закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м'яким покаранням" (№2292).

  Нагадаємо, згідно із законопроектом за №2292, умовне звільнення від відбування покарання застосовується до засудженого, який відбуває покарання у вигляді довічного позбавлення волі, якщо він фактично відбув у в'язниці не менше 20 років, і за відсутності у нього злісних порушень протягом 3 років.

  Разом з тим, відносно умовно звільнених довічно засуджених встановлюється адміністративний нагляд строком на 10 років, а за його закінченню засуджений звільняється судом від довічного ув'язнення взагалі.

  Раніше повідомлялось, що у Верховній Раді зареєстровано проект постанови про звільнення В’ячеслава Кириленка з посади віце-прем’єр-міністра - міністра культури України.

  Теги : Верховна Рада Порошенко законопроект право вето
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів