Порошенко: На Донбасі не конфлікт, а справжня війна з Росією

  20 Травня, 2015 10:32
  Петро Порошенко заявив, ще не довіряє Путіну та не виключає нового наступу агресора.
  Фото: прес-служба Президента

  Президент України Петро Порошенко заявив, що на сході України йде не конфлікт із проросійськими сепаратистами, а справжня війна з Росією.

  Про це він сказав під час інтерв’ю "ВВС Україна".

  "Давайте говорити напряму – ми не воюємо з підтримуваними Росією сепаратистами. Це - справжня війна з Росією" – заявив Президент. І черговий цьому доказ, за його словами, - захоплення двох російських військових. Хоча і раніше захоплювали двадцять та шістдесять російських спецназівців, які прибули в Україну з конкретною метою – воювати.

  В інтерв’ю Порошенко також не виключив, що влітку можливий новий наступ з боку Росії, не дивлячись на те, що Україна не дає жодного шансу для провокацій. Він заявив, що не довіряє президенту РФ Путіну, але мусить проводити з ним переговори, бо "немає іншого вибору". Адже Порошенко не збирається відвойовувати неконтрольовані території військовим способом.

  Війну на Донбасі глава держави назвав "катастрофою для всієї країни і для кожної з родин". Він повідомив, що в результаті російської агресії Україна втратила 1800 солдатів та майже 7000 цивільних.

  На запитання про своє політичне майбутнє після посади президента Порошенко відповів, що мріє стати членом Європейського парламенту від України, яка стане членом ЄС. 

  Теги : Росія Донбас Петро Порошенко війна
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів