Порошенко: "Модернізація української ГТС вигідніша, ніж "Північний потік-2"

  13 Лютого, 2016 16:48
  Президент України порівняв можливі витрати Європи на модернізацію української ГТС та спорудження "Північного потоку-2".
  Фото з відкритих джерел

  Модернізацію газотранспортної системи України з економічної точки зору проводити вигідніше, ніж будівництво газопроводу з Росії до Німеччини.

  Про це заявив Президент України Петро Порошенко на Мюнхенській конференції з безпеки.

  "Необхідно інвестувати 1 млрд доларів або 1 млрд євро, щоб підвищити в 7 разів ефективність української газотранспортної системи. І вам потрібно інвестувати 20 млрд доларів в "Північний потік-2". Ми запрошуємо інвесторів брати участь в модернізації газотранспортної системи України. Зробіть Європу сильною", - йдеться в заяві.

  Крім того, Порошенко наголосив, що "Північний потік-2" є політичним проектом і спрямований на те, щоб зробити Європу більш залежною від Росії".

  Разом з тим, Президент Польщі Анджей Дуда не вважає, що реалізація проекту з будівництва газопроводу з Росії до Німеччини "Північний потік-2" необхідна з економічної точки зору: "Ми проти "Північного потоку-2", тому що це - інвестиція проти наших інтересів, і не тільки: вона проти інтересів України, Словаччини та інших".

  При цьому він також зазначив, що попри фінансування проекту приватними компаніями, "споруда газопроводу є політичним проектом".

  Як відомоУкраїна подала до суду з приводу будівництва "Північного потоку-2".

  Теги : Росія Польща Порошенко Україна Анджей Дуда ГТС Північний потік-2
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів