Порошенко має першим понести відповідальність за вибухи на артскладах – Тимошенко

  10 Жовтня, 2018 08:34
  За гаслами та іншими популістичними речами, на думку депутатки, головнокомандувач втратив керованість країною й армією.

  Президент Петро Порошенко як Верховний головнокомандувач має першим понести персональну відповідальність за вибухи на військових складах.

  Про це заявила лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, інформує прес-служба політсили.

  За її словами, за кожен такий вибух складів з боєприпасами мусять понести відповідальність ті, хто персонально зобов’язані були цього не допустити.

  "І насамперед це головнокомандувач України, який, на жаль, сьогодні за гаслами та іншими популістичними речами втратив керованість країною та армією", – переконана лідерка "Батьківщини".

  На думку Тимошенко, саме некомпетентність найвищого військового керівництва призвела до того, що зброя, яка мала захищати державу від ворога, нині фактично створює загрозу життю громадян України.

  "Я не вірю, що це випадковість. Я не вірю, що цьому не можна було запобігти. Це якість та професіоналізм як головнокомандувача, так і всіх, хто персонально відповідає за такі вибухи складів", – сказала політик, при цьому додавши, що своїми некомпетентними і злочинними діями влада руйнує обороноздатність держави.

  Нагадаємо, вночі 9 жовтня у районі населеного пункту Ічня Чернігівської області стався вибух боєприпасів на території військового складу. Військова прокуратура розпочала розслідування, попередньо кваліфікувавши вибухи як недбальство.

  Теги : Порошенко Тимошенко юлія тимошенко Батьківщина Петро Порошенко військові склади склад боєприпасів Ічня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів