Порошенко має намір повністю контролювати встановлення тарифів на комунальні послуги

  7 Грудня, 2017 11:04
  У Комітеті Ради підтримали законопроект, який надає повноваження президенту комплектувати НКРЕКП на термін не більше трьох місяців.

  Комітет Верховної Ради з паливно-енергетичного комплексу підтримав законопроект №7342-1, який дозволяє президенту самостійно доукомплектовувати Національну комісію, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) до конкурсного відбору нових членів регулятора.

  Про це народний депутат Вікторія Войціцька написала на Facebook.

  Згідно з проектом закону, президент отримає повноваження комплектувати НКРЕКП на термін не більше трьох місяців.

  Водночас Войціцька зазначила, що разом з народним депутатом Олексієм Рябчиним зареєструвала альтернативний законопроект з майже ідентичним текстом.

  За її словами, проект закону надавав повноваження президенту по доформуванню складу регулятора та покладав всю відповідальність за встановлення тарифів на главу держави.    

  "Це була провокація. Ми чекали на альтернативний конструктивний та виважений варіант рішення від команди президента, який фактично своєю бездіяльністю довів ситуацію з регулятором до абсурду та наблизив всю країну до енергетичного колапсу", – написала нардеп.

  Вона додала, що вчора разом з Рябчиним відкликала їхній законопроект для того, щоб Комітет з паливно-енергетичного комплексу розглянув більш адекватний законопроект щодо НКРЕКП.

  "Але, як ми і очікували, цього не сталось. Бажання президента продовжувати в ручному режимі управляти рішеннями регулятора виявилось дуже сильним. Сьогодні зранку раптово з’явився ще один законопроект від представника БПП та "Оппоблоку" – дзеркальна копія нашого, тільки з меншим строком "додаткових" повноважень президента. Маски зірвані. Реальні наміри розкриті та підтверджені", – резюмувала Войціцька. 

  Нагадаємо, Порошенко звільнив одного із членів Нацкомісії, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики і комунпослуг – Бориса Циганенка.

  Теги : Верховна Рада Петро Порошенко комунальні послуги НКРЕКП Войціцька
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів