Порошенко має "договорняк" із Путіним – Степан Хмара

  1 Серпня, 2018 08:39
  Герой України нагадав, з Росією досі не розірвано дипломатичні відносини й офіційно немає стану війни із цією країною.

  Офіційно та юридично президент України Петро Порошенко ніколи не зробить кроку, щоб визнати Росію агресором, адже з Володимиром Путіним у нього є "договорняк".

  Таку думку в ефірі телеканалу ZIK висловив Герой України Степан Хмара.

  За його словами, починається цей "договорняк" ще з 2014 року – із зустрічі Порошенка з Путіним, коли вони дві години розмовляли, але ніхто не знає, про що саме.

  "Тому в мене є підстави говорити про те, що саме тоді починалися "договорняки", і що саме тоді домовилися про здачу частини Донбасу і самого Донецька та Луганська", – зазначив Герой України.  Хмара нагадав, що між Україною та Росією не розірвані дипломатичні відносини.

  "Досі у нас немає стану війни з Росією. Офіційно Росія не веде агресію проти України, вона не є стороною конфлікту. Тобто Росія сьогодні є одним із миротворців, який входить у "нормандську четвірку". Але Росія не буде стороною конфлікту до того моменту, поки у нас із нею будуть дипломатичні відносини", – наголосив він.

  Нагадаємо, Герой України Степан Хмара заявив, що чинна українська Конституція дозволяє Верховній Раді провести імпічмент президента й для цього не потрібно нового закону.

  Теги : Путін Росія Порошенко Петро Порошенко Степан Хмара
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів