Порошенко і Кононенко користуються офшором Intraco Management LTD - ЗМІ

  26 Серпня, 2015 17:36
  Опубліковані документи, які свідчать про зв’язок президента і нардепа з його фракції із офшором, який займається відмиванням грошей.
  Петро Порошенко
  Петро Порошенко

  Президент України Петро Порошенко та перший заступник глави президентської фракції "БПП" Ігор Кононенко пов'язані з офшором Intraco Management LTD, через який проходять великі суми валюти невідомого походження.

  Про це свідчать документи, які опинились у розпорядженні видання "Четвертая власть".

  Як стало відомо, з 2012 по 2015 рік компанія Intraco Management LTD проводила великі платежі у валюті. При цьому, у платіжних дорученнях для зв'язку вказувалась електронна пошта Кононенка або пов'язаних з ним осіб. Також із цього офшору переводили гроші на рахунок дочки Кононенка – Дар’ї та, окрім того, оплачували обслуговування літака, на якому літає Порошенко.

  Так, у 2012 році Intraco Management LTD перерахував 6,600 швейцарських франків на рахунок готелю SOLALP SA у Швейцарії (в інформації платежу йдеться, що сума внесена за проживання Дар'ї Кононенко). У 2015-му той же офшор оплатив проживання дочки Кононенка за кордоном.

  Інше цікаве платіжне доручення датоване 2012 роком. Тоді Intraco Management LTD перевів офшорній компанії TRESMERE VENTURES LIMITED 70 тис. доларів. У дорученні вказана електронна пошта Кононенка (kononenko@upi.com.ua). При цьому адреса http://upi.com.ua/ в мережі належить сайту компанії "Укрпромінвест", якою спільно колись володіли Кононенко і Порошенко.

  У 2014-15 роках пошта Кононенка в документах Intraco Management LTD більше не фігурує, натомість є схожа електронна адреса, яка також має стосунок до "Укрпромінвесту" - Tsaregorodtseva@upi.com.ua. Це пошта Дар'ї Царегородцевої – фінансового директора офшорної компанії Intraco Management LTD. Однак з Кононенком є й інший зв’язок: раніше Царегородцева та Кононенко входили в наглядову раду ПАТ "ПБК "Радомишль", яким до 2011 року володів Порошенко, а Кононенко був головою спостережної ради. 

  Теги : офшор Петро Порошенко Ігор Кононенко Intraco Management LTD
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів