Порошенко хоче взяти під контроль інформаційний простір – Портнов

  4 Жовтня, 2018 18:02
  Керуючий телеканалу NewsOne прокоментував рішення Ради про введення санкцій щодо каналів NewsOne і "112 Україна".

  Відомий юрист і керівник телеканалу NewsOne Андрій Портнов назвав рішення парламенту про введення санкцій щодо каналів NewsOne і "112 Україна" абсолютно популістським.

  В ефірі NewsOne Портнов зазначив, що таким чином діюча влада здійснює тиск на телеканал з метою зміни його інформаційної політики на користь пропрезидентської.

  "Перше, що я хочу сказати, – сьогоднішнє рішення парламенту є абсолютно популістським. Кілька тижнів тому я говорив про те, що мені натякали на те, що парламент прийме таке рішення, яке він сьогодні прийняв. Цьому передувала абсолютно примітивна робота – були "листи трудящих", які приходили на мейли комітету з національної безпеки, потім була петиція, організована самими ж цими представниками тих, хто проголосував сьогодні, політичних сил. Після цього з'являється рішення парламенту як звернення до Ради безпеки – все це ланки одного ланцюга", – розповів керуючий телеканалу.

  За його словами, парламент прийняв рішення про введення санкцій щодо NEWSONE і "112 Україна» ще до закінчення перевірки цих телеканалів Національною радою з питань телебачення і радіомовлення. Портнов додав, що це стане предметом юридичних суперечок в судах і міжнародних судах, стане предметом звернення до ОБСЄ.

  "Рішення парламенту не має з суспільної точки зору взагалі ніякого значення, тому що до старту президентської кампанії залишилося два місяці і 20 днів. До зміни нинішнього президента на іншого залишилося п'ять місяців. У чому полягає гра Порошенка і його правлячої парламентської більшості? Це взяти не тільки суди під контроль, але й інформаційний простір, подальший контроль над фінансовими, природними ресурсами, корупція, злодійство – це їхні головні цілі. Однією з ланок є спроба репресій NewsOne, 112 – нічого з цього не вийде, ми будемо боротися", – резюмував Портнов.  Нагадаємо, народні депутати проголосували за проект постанови Верховної Ради про необхідність звернення до Ради національної безпеки і оборони з проханням розглянути питання накладення обмежень за антидержавну діяльність на телеканали "112 Україна", "Інтер" та NewsOne.

  Теги : Верховна Рада телеканал 112 Андрій Портнов NewsOne
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів