Порошенко хоче виручити ахметівський напівзбанкрутілий "Укртелеком"

  29 Березня, 2017 16:50
  Президент дозволить своєму бізнес-партнеру затягувати з виплатою боргів за приватизацію "Укртелекому".

  Президент Петро Порошенко хоче допомогти олігарху Рінату Ахметову з виплатою боргів перед державою, взявши 40 відсотків акцій напівзбанкрутілого "Укртелекому" у державну власність.

  Про це пише liga.net.

  У статті зазначається, що Фонд державного майна приступив до процедури примусового розірвання договору про приватизацію "Укртелекому".

  У фонді пояснили свої дії тим, що власник 92,79 відсотків акцій в "Укртелекомі", компанія СКМ, яка належить Ахметову, не виконує частину взятих на себе зобов’язань щодо приватизації компанії.

  Зокрема, мова йде про необхідність внесення інвестицій в грошовій формі та створення й передачі в держвласність системи урядового зв'язку та відомчих мереж спеціального зв'язку.

  Глава Фонду державного майна Ігорь Білоус прокоментував можливість повернення "Укртелекому" у державну власність: "...ми напевно отримаємо судовий процес на велику суму, яку не зможемо виплатити. Кому ми продамо його потім за 11 млрд гривень? Потрібен компроміс".

  Домовленість між державою та Ахметовим буде полягати у тому, що перша в особі держбанків отримає в "Укртелекомі" неконтрольний пакет акцій (близько 40%) в обмін на реструктуризацію боргів і продовження ще на кілька років термінів їх виплати.

  "Укртелеком" - найбільший оператор фіксованого зв'язку України, компанія також є лідером ринку широкосмугового доступу в Інтернет.

  Нагадаємо, енергохолдинг ДТЕК Ріната Ахметова направив офіційного листа компанії "Донбасенерго", яку контролює Олександр Янукович, із застереженням не купувати вугілля із "націоналізованих" шахт на непідконтрольній території.

  Теги : Рінат Ахметов Фонд держмайна Петро Порошенко Укртелеком
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів