Порошенко хоче узаконити продуктову блокаду Криму

  23 Листопада, 2015 14:15
  Уряд тепер має підготувати проект відповідного рішення.
  Фото з відкритих джерел

  Президент Петро Порошенко пропонує Кабміну розглянути питання припинення вантажного транспортного сполучення та товарообігу з окупованим Кримом.

  Як повідомили в прес-службі президента, він звернувся з відповідним листом до прем`єр-міністра Арсенія Яценюка.

  У ньому Порошенко запропонував невідкладно утворити робочу групу, щоб провести всебічний аналіз питання припинення вантажного сполучення та товарообігу з Кримом (в обидва напрями), а також підготувати проект відповідного рішення.

  Президент також пропонує уряду прийняти зазначене рішення щодо тимчасових торговельних обмежень з окупованою територією. Він наголошує, що органи держвлади мають визначити модель подальших відносин України з Кримом.

  Також Порошенко звернув увагу на суттєве загострення протистояння між громадськими активістами та окупаційною владою Криму і наголосив, що кримські татари вимагають повністю припинити торговельні відносини з окупованою територією.

  Як відомо, Порошенко зустрівся з лідерами кримськотатарського народу Мустафою Джемілєвим та Рефатом Чубаровим після загострення ситуації з активістами енергоблокади Криму в Чаплинці. За словами Джемілєва, президент думає, що "трохи накладно" повністю розірвати торговельні відносини з Росією. Щодо енергоблокади досі немає чіткого рішення, а щодо продуктової – Кабмін має визначити перелік товарів, які можна буде пропускати в Крим та в якому об’ємі.
  Теги : Крим Петро Порошенко Громадянська блокада Криму товарообіг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів