Порошенко дуже просить Раду призначити Луценка генпрокурором

  12 Травня, 2016 17:34
  Президент вважає, що Луценко має право бути генпрокурором, оскільки постраждав від попередньої влади.

  Президент України Петро Порошенко офіційно запропонував Верховній Раді призначити на посаду генерального прокурора Юрія Луценка. 

  Відповідний проект постанови № 4654 вже роздано у Раді, повідомляють з сесійної зали.

  Президент дуже позитивно розписував якості Луценка.

  "Я впевнений, що він має більше морального права вимагати справедливості, він за свої переконання пішов на ешафот в той час, як деякі політики дуже ефективно співпрацювати з колишньою владою. Він чесно пліч-о-пліч був зі мною поруч на Майдані. І нам зараз потрібен такий важковаговик, який не буде керуватися помстою, бажанням розправитися. Це буде той генпрокурор, який буде виходити виключно з почуття справедливості", - наголосив Порошенко.

  Характеризуючи новий закон, який дозволяє робити генпрокурором людину без відповідної освіти, президент висловився наступним чином: "Ці зміни до закону дозволяють, можливо якщо це комусь і не подобається, скасування сталінського загального нагляду, запровадження генеральної інспекції".

  Далі він заявив, що реформа прокуратури була "профанацією, яку намагалися безрезультативно реалізувати окремі політикани, одягнені в прокурорські мундири".

  Сам Юрій Луценко написав відповідну заяву на ім'я Порошенка. З трибуни Ради він зазначив, що має "великиій досвід", у тому числі й "досвід поразок".

  Також він відзначив, що у в'язницю його посадили люди з вищою юридичною освітою, і це означає, що жодна освіта не убезпечить від свавілля.

  Теги : Юрій Луценко Петро Порошенко генпрокурор
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів