Порошенко досі володіє широким переліком підприємств - ЗМІ

  9 Квiтня, 2016 16:49
  Президент України значиться кінцевим бенефіціаром обширного переліку підприємств.

  Президент України Петро Порошенко є кінцевим бенефіціаром обширного переліку підприємств, а в деяких випадках і власником істотної участі компаній.

  Про це повідомляє DT.UA, публікуючи список активів Порошенка, серед яких - аграрний бізнес, промислові об'єкти та будівельні проекти.


  Фото: dt.ua

  "І в матеріалах Міжнародного консорціуму журналістських розслідувань, і у роз'ясненнях юристів президента, і у заяві Ротшильдів наполегливо звучить формулювання "кондитерський бізнес". А що буде з аграрним бізнесом, медіа-бізнесом, промисловими об'єктами, масштабними будівельними проектами? Аграрні підприємства президента, наприклад, анітрохи не поступаються за своїми масштабами кондитерським, але чи ввійдуть вони в траст?", - наголошується в матеріалі видання.

  При цьому зазначається: "Якщо бізнес належить президенту, нехай навіть через траст, це не применшує його бажання за рахунок президентських можливостей укріплювати активи, щоб після каденції повернутися до управління зрослим за цей час бізнесом".

  Нагадаємо, в парламентських фракціях заявили, що підтримають створення ТСК для розслідування фінансових операцій Порошенка.

  Теги : Порошенко офшор Петро Порошенко активи
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів