Порошенко домовився: Франція постачатиме Україні вертольоти і системи радiозв’язку

  23 Квiтня, 2015 10:30
  У рамках досягнутих домовленостей між Францією та Україною "Укроборонпром" підписав угоди з французькими компаніями, які є світовими лідерами озброєнь.
  airbushelicopters.com

  У рамках робочого візиту Петра Порошенка до Франції були досягнуті стратегічні домовленості у сфері військово-технічного співробітництва двох країн.

  Так, державний концерн "Укроборонпром" підписав угоди з французькими компаніями щодо постачання для потреб Збройних Сил України систем радіозв’язку та вертольотів. Про це повідомила прес-служба концерну.

  Зокрема, фахівці Державної госпрозрахункової зовнішньоторгівельної та інвестиційної фірми "Укрінмаш" підписали контракт із французькою компанією Thales Communication&Security S.A.S на постачання засобів тактичного радіозв’язку. А з компанією Airbus Helicopters S.A.S. було укладено протокол щодо постачання одномоторних вертольотів H125.

  До того ж, як зазначили в "Укроборонпромі", з компанією Thales Systems Aeroportes S.A. було укладено Меморандум про взаєморозуміння щодо спільного проекту зі створення сучасного патрульного літака.

  Нагадаємо, вчора Петро Порошенко розпочав візит до Франції

  Теги : Україна Укроборонпром Франція Петро Порошенко вертольоти радіозв’язок
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів