Порошенко дав зрозуміти Фірташу, що той більше не буде "доїти" державу

  6 Травня, 2015 20:00
  Президент пообіцяв, що монополіям в електроенергетиці буде покладено край.
  Фото: прес-служба Президента

  Президент України Петро Порошенко сподівається на ухвалення Радою національної безпеки і оборони рішення стосовно повернення економічної конкуренції на ринок електроенергії.

  Про це Порошенко заявив сьогодні на засіданні РНБО з питань енергетичної безпеки, повідомляє прес-служба глави держави.

  За словами Президента, монополіям в електроенергетиці, так само, як і іншим монополіям, буде покладено край. Він зазначив, що в паливно-енергетичному комплексі починають діяти європейські правила.

  Порошенко поінформував про підписання нещодавно закону "Про ринок газу", розробленого спільно з Європейським енергетичним товариством. Зокрема, він наголосив: "Гарантую, що ніхто більше не потрапить в рейтинг "Форбс", знімаючи вершки з використання можливостей державних монополій, з традиційно-корупційного середовища в газовому секторі. Держава ні для кого не буде більше дійною коровою. Дикий капіталізм у цій галузі з прийняттям цього Закону, відповідних нормативних актів має закінчитися. Хочу, щоб це почули всюди: і в Києві, і у Відні".

  "Саме в цьому напрямку слід розглядати і арешт 500 мільйонів кубів газу, який Генеральна прокуратура спільно з Міністерством внутрішніх справ здійснила у компанії Osthem", – додав Порошенко.

  Нагадаємо, Компанії групи Фірташа-Льовочкіна звинувачують у розкраданні 5,7 млрд грн

  Теги : Фірташ РНБО енергетика Петро Порошенко монополії
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів