Порошенко дав наказ не розслаблятися: "До перемоги ще далеко"

  7 Жовтня, 2015 13:45
  На фронті тиша, але насправді це ще не кінець війни.
  Фото з відкритих джерел

  Президент України Петро Порошенко прогнозує спроби Росії послабити українську армію під час перемир'я, коли відсутні постріли, але які ще не означають кінець війни.

  Про це він сказав під час свого виступу перед військовими на навчально-методичних зборах у військовому інституті КНУ ім. Шевченка.

  "Найбільші зусилля ворога зараз спрямовані на те, щоб дестабілізувати ситуацію в армії. Особливо з урахуванням того, що воєнні дії припинені", - заявив Порошенко.

  За його словами, на фронті досягнуто режим повної тиші, однак насправді це ще не кінець війни. Він буде тоді, коли "буде звільнений від окупантів останній клаптик української землі". Це вже буде не просто призупинення вогню, а справжнє перемир’я, наголосив президент.

  Водночас Порошенко очікує від Росії продовження інформаційної війни, спрямованої на деморалізацію військ і дестабілізацію ситуації в Україні.

  "Мій наказ всім військам - не розслаблюватися. До перемоги ще далеко", - сказав президент.

  Він закликав військових не піддаватися на інформаційну провокацію та зазначив, що сильне українське військо - основна гарантія збереження перемир'я на Донбасі і встановлення стійкого миру.

  Теги : Донбас Петро Порошенко війна перемир’я
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів