Порошенко – бізнесу: Ми з Гройсманом хабарів не беремо

  12 Березня, 2018 17:25
  Глава держави наголосив на особистій непричетності до корупції в Україні.

  Згідно з опитуванням, проведеним Американською торговою палатою України серед компаній – членів палати, 91% анонімних респондентів зіткнулися в 2017 році з корупцією в Україні. 

  Про це заявив голова Американської торгової палати Енді Гундер під час зустрічі представників бізнесу з президентом Петром Порошенком та прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом, передає кореспондент UA1.

  Глава держави у відповідь на заяву Гундера наголосив на особистій непричетності до хабарництва.

  "Ні я, ні прем'єр-міністр хабарів не беремо, ми з вами в одному човні", – відповів президент Порошенко.

  Компанії, які погоджуються давати хабарі, теж винні у корупції, підкреслив гарант.

  Зустріч було організовано Європейською Бізнес Асоціацією для того, аби топ-менеджери українських компаній могли "ознайомитися з останніми досягненнями президента, а також дізнатися про реформи у сферах інтересів бізнесу", – йдеться у прес-релізі.

  Згадане Гундером опитування входило до звіту експертів Ради Європи, присвяченому Україні й оприлюдненому на початку 2018 року у Страсбурзі.  Його результати, наголошують фахівці, відповідають показникам 2014 року.

  Нагадаємо, президент Петро Порошенко пояснив, яким чином Кабінет міністрів буде виконувати вимогу Міжнародного валютного фонду щодо чергового підвищення ціни на газ.

  Теги : корупція Петро Порошенко Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів