Порошенко безпосередньо впливатиме на Нацбюро фінансової безпеки – нардеп

  12 Квiтня, 2018 22:32
  У законопроекті глави профільного комітету Ніни Южаніної не визначено чітко сферу компетенції НБФБ.

  Народний депутат Тетяна Острикова заявила, що президент Петро Порошенко буде безпосередньо впливати на рішення Національного бюро фінансової безпеки (НБФБ). Таку думку нардеп висловила в коментарі інтернет-виданню "Апостроф".

  "Членів комісії від президента і від Кабміну буде досить для протягування потрібного кандидата і прийняття рішень, навіть якщо представники Ради не будуть призначені", – пояснила Острикова.

  Нардеп зазначила, що навіть після створення НБФБ у Служби безпеки України, Національної поліції і прокуратури залишаться повноваження по здійсненню фінансових розслідувань.

  Водночас експерт Реанімаційного пакету реформ Володимир Петраковский повідомив, що в законопроекті глави профільного комітету Ніни Южаніної не визначено чітко сферу компетенції НБФБ.

  "Це означає, що сфера компетенції може стосуватися кого завгодно: будь-яка транзакція фізичної або юридичної особи, підприємницька практика або інвестиційна діяльність може виявитися в зоні ризику", – пояснив експерт.

  Нагадаємо, народний депутат Сергій Лещенко заявив, що оточення президента Петра Порошенко проштовхує ініціативу по створенню НБФБ замість очікуваної Служби фінансових розслідувань.

  Теги : Петро Порошенко Ніна Южаніна Острікова Національне бюро фінансових розслідувань
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів