Зміни до Конституції щодо децентралізації будуть внесені найближчим часом

  12 Грудня, 2015 18:31
  Президент України наголосив на продовженні децентралізації, зазначивши, що момент остаточного голосування за зміни до Конституції поступово наближається.
  Фото з відкритих джерел

  Президент України Петро Порошенко наголосив на необхідності подальших кроків щодо децентралізації влади в країні,  виступаючи на форумі депутатів місцевих рад від "Блоку Петра Порошенка" у Києві.

  "Моє тверде переконання в необхідності ухвалення та продовження процесу децентралізації, передання влади на місцях. Це буде зроблено у найближчі тижні", - заявив Президент.

  Крім того, Порошенко наголосив, що від внесення змін до Конституції у частині децентралізації залежить доля мирного життя на Сході України, зазначивши, що "момент остаточного голосування за зміни до Конституції поступово наближається", а також, що у нього "немає ніякого сумніву, що це рішення буде дуже непросте".

  Також під час свого виступу Президент зачепив тему відсутності в проекті бюджету-2016 статті видатків на Акнтикорупційну прокуратуру, назвавши цей факт "прикрим непорозумінням і лише технічною помилкою, яка буде негайно виправлена".

  Теги : Конституція Порошенко децентралізація БПП зміни до конституції схід України
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів