Порошенка запідозрили у навмисній ескалації боїв на Донбасі

  6 Лютого, 2017 17:02
  У ЗМІ з'явилась інформація про мотиви, які могли б спонукати президента до загострення ситуації в зоні АТО.

  Ескалація військового конфлікту в зоні АТО могла бути спровокованою владою – з метою привернути увагу президента США Дональда Трампа до України.

  Про це в блозі на "Стране" заявив публіцист В'ячеслав Чечіло, зазначивши, що "з обранням Трампа офіційний Київ зіткнувся з ситуацією, коли доля конфлікту в цілому і влади в Україні зокрема, цілком могла б бути вирішена в рамках якого-небудь американо-російського договору "щодо врегулювання в Сирії" – і саме серйозне загострення ситуації зробило таку угоду неможливою".

  При цьому він наголошує: після того, як Донбас перестав бути "нікому не цікавим повільним конфліктом на периферії цивілізованого світу", він перетворився в виклик для адміністрації США, в якому "піти на поступки Росії вже складно, адже відразу ж посиплеться хор звинувачень в слабкості, а Трамп хоче здаватися ким завгодно, та лише не слабким президентом" – "Відповідно, зросли і шанси на виживання режиму Порошенка – інших маріонеток зі співмірними ресурсами в Україні у США наразі нема. А тому, коли б нинішнього загострення не було, його варто було б придумати. І, видається, ми недооцінюємо Петра Олексійовича".

  Як відомоСаакашвілі звинуватив Порошенка в плагіаті.

  Теги : АТО Порошенко Дональд Трамп
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів