Відверті фото заступниці глави МВС перевернули уявлення ЄС про Україну – британські ЗМІ

  15 Листопада, 2016 11:16
  Провідні британські ЗМІ проаналізували скандальне призначення Анастасії Дєєвої заступницею Авакова.

  Дві авторитетні британські газети  – Mirror та Daily Mail – опублікували статті про скандальне призначення Анастасії Дєєвої заступницею глави МВС Арсена Авакова.

  Так, Mirror у своєму матеріалі зазначає, що "політичні вожді України вирішили не звільняти молоду заступницю міністра навіть після того, як її порнографічні знімки з’явились у вільному доступі в мережі, оскільки на їхню думку, фотографії є підробленими".

  При цьому особливий акцент робиться на недостовірності даних в біографічній довідці Дєєвої, як елементі незаконності її призначення та пов’язаних з ними словами Авакова про те, що "ті, хто говорить про порушення в процесі призначення Дєєвої, не розуміють суті самого цього процесу".

  Своєю чергою, Daily Mail в своєму матеріалі пише, що "заявка України на вступ до ЄС прийняла новий поворот, коли були виявлені напівголі фотографії заступниці міністра внутрішніх справ країни, відповідальної за європейську інтеграцію", наголошуючи, що навіть після викликаного цими фото скандалу, вони "досі залишаються доступними на її сторінках в соцмережах".

  Крім того, видання у якості аргумента Авакова на противагу ряду критиків призначення Дєєвої як серед української влади, так і суспільства, наводить слова його про "право людини на приватне життя" та його заяву про те, що скандал навколо фото Дєєвої свідчить про ницість українців.

  Теги : МВС Арсен Аваков Анастасія Дєєва
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів