Понад 70% українців негативно ставляться до Порошенка

  7 Травня, 2018 15:26
  Найкраще ж громадяни України ставляться до Вакарчука та Зеленського.

  Переважна частина населення України, а саме – понад 70%, негативно ставиться до чинного президента Петра Порошенка.

  Про це свідчать результати опитування, опубліковані на сайті Київського міжнародного інституту соціології.

  Так, позитивно до Порошенка ставляться лише 10,3% українців, ставлення 13,7% респондентів до президента є нейтральним, тоді як негативно до нього ставляться аж 70,8% опитаних громадян.

  До лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко, своєю чергою, позитивно ставляться 16,7% українців, нейтрально – 23,8%, негативно – 55,9%.

  Значно краща ситуація щодо ставлення громадян у глави "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка: позитивно до нього ставляться 24%, нейтрально – 37%, негативно – 21%.

  Найкраще українці ставляться до шоумена Володимира Зеленського та лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука. Зокрема, до Зеленського позитивно ставляться 40% опитаних, нейтрально – 41,3% і негативно – 11%. До Вакарчука мають позитивне ставлення 37,6% українців, нейтральне – 41,5% і негативне – 12,3%.

  Як відомо, президент Петро Порошенко не проходить до другого туру виборів глави держави. Лідер "Батьківщини" Юлії Тимошенко та глава "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко отримують більшу підтримку українців, ніж чинний глава держави.

  Теги : Порошенко юлія тимошенко КМІС опитування Петро Порошенко Святослав Вакарчук Анатолій Гриценко Володимир Зеленський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів