Понад 430 тис. грн отримали нардепи за проїзд у вересні

  5 Жовтня, 2016 16:43
  Парламентарії брали гроші з держбюджету на проїзд.

  У вересні 182 народні депутати отримали з державного бюджету 431,6 тис. гривень на компенсацію вартості проїзду. Про це повідомили "Українські новини" з посиланням на відповідь апарату Верховної Ради на відповідний запит.

  Крім нардепів, компенсацію за проїзд отримали перший заступник голови парламенту Ірина Геращенко та заступник голови Оксана Сироїд.

  У найбільшій фракції "Блоку Петра Порошенка" гроші на проїзд брали 64 депутати. Серед яких заступник голови фракції Олексій Гончаренко, депутати Володимир Ар'єв, Андрій Вадатурський, Павло Кишкарь, Іван Куліченко, Богдан Онуфрик, Олександр Сугоняко, Костянтин Усов, Олександр Черненко і Роман Мацола.

  У "Народному фронті" компенсацію виплатили 43 нардепам з 81. Навіть голова фракції Максим Бурбак, і його скандальний однопартієць Євген Дейдей отримали гроші на дорогу.

  В "Самопомочі" бюджетні кошти отримали 22 з 26 парламентарів. Серед них голова фракції Олег Березюк, його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух і Семен Семенченко.

  В "Опозиційному блоці" – 14 нардепів з 43-х. У "Відродженні" компенсацію отримали лише 4 з 23 депутатів. З "Волі народу" – 3 з 19. В трійці опинився скандальний парламентар з Закарпаття Михайло Ланьо.

  З Радикальної партії Олега Ляшка гроші на проїзд у платників податків узяли 6 з 21 нардепів. Серед яких Дмитро Лінько та Юрій-Богдан Шухевич. З "Батьківщини" 9 з 19 депутатів.

  З позафракційних нардепів еоипенсацію отримали 15 з 46 парламентарів. Зокрема Володимир Парасюк, Анатолій Денисенко та Яків Безбах.

  Всі народні депутати, крім Тетяни Ричкової з БПП та Юрія Одарченка з "Батьківщини", отримали за вересень по 2 376 гривень кожен.

  Ричкова і Одарченко, які приступили до обов'язків депутата лише 6 вересня, отримали по 1 980 гривень.

  Також народні депутати витратили 402,9 тис. гривень на відрядження у вересні.

  Теги : Верховна Рада держбюджет проїзд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів