Полозов: Савченко може не дожити до завершення переговорів про її звільнення

  10 Квiтня, 2016 10:55
  Адвокат Надії Савченко Микола Полозов заявив про відсутність достовірної інформації про стан здоров’я його підзахисної.

  Надія Савченко може не дожити до завершення політичних перемовин про її звільнення.

  Про це на своїй сторінці у Facebook заявив адвокат української полоненої Микола Полозов.

  "Йде четвертий день сухого голодування Надії Савченко в СІЗО-3 м. Новочеркаськ. Ні в кого немає достовірних відомостей про стан здоров'я Надії. До початку сухого голодування ніхто не проводив медичне обстеження стану її організму. Ніхто не може сказати, скільки вона зможе витримати", - йдеться в заяві.

  Полозов зазначив: при СІЗО немає лікарні, і якщо погіршення здоров'я станеться раптово, то швидко допомогти Савченко ніхто не зможе.

  Крім того, за словами адвоката, "українських лікарів до Надії не допустили, немає ніякої інформації, на якій стадії переговори про допуск до неї німецьких лікарів, а російських медиків сама Надія відмовилася допускати до себе, про що письмово повідомила керівництво СІЗО".

  Разом з тим, Полозов наголосив: будь-які розмови про видачу або обмін українки зараз нічим не підтверджуються - "Єдиною людиною в Росії, яка здатна прийняти рішення про її подальшу долю, є президент Путін. Він зберігає мовчання. Все інше - чутки, здогадки та спекуляції на подвигу Героя України Надії Савченко".

  Раніше повідомлялось, що Савченко може бути передана Україні наступного тижня.

  Теги : Савченко Росія СІЗО Надія Савченко лікарі Полозов
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів